Obsługa fortepianów


Nasza spółka udziela wszystkich rodzajów usług w obsłudze fortepianów na całym terenie Polski. Naszą specjalizacją jest strojenie, naprawa, renowacja, przewóz, utylizacja, ocena i sprzedaż fortepianów. Jeśli masz pytania albo trudności związane z życiem Twojego fortepiana, nasi fachowcy dadzą odpowiedź na wszystkie twoje pytania i uwolnią Cię od wszystkich trudności powstałych wokół Twojego fortepiana.

Dowiedz się więcej

Udzielamy Ci jakiejkolwiek usługi


Musisz tylko wejść do menu i wybrać rozdział, który Cię interesuje, gdzie zapoznasz się z krótką informacją o naszych usługach. Dowiesz się również o tym, na czym polegają zalety naszych zawodowych usług.

Zacząć

Jesteśmy do Twoich usług


Strojenie

Jeśli chcesz, by Twój fortepian cieszył Cię, trzeba go stroić co najmniej dwa razy w rok, a mianowicie po zmianie sezonu. Delikatny instrument jest bardzo wrażliwy na zmiany wilgotności, dlatego może zmienić swoje brzmienie ze zmieniającymi się porami roku. To dotyczy również przenoszenia lub transportacji fortepianu. Wstrząs fizyczny negatywnie wpływa na instrument i wtedy on wymaga natychmiastowego strojenia. Nasi specjaliści szybko i jakościowo nastroją Twój fortepian i wrócą jego piękne brzmienie.

Naprawa

Z płynem czasu nawet najbardziej precyzyjny i pewny mechanizm może się zepsuć. Coś takiego może się nawet przydarzyć Twojemu ulubionemu instrumentowi. Jeśli chcesz, by on nadal cieszył Cię, nie odkładaj na potem nawet najdrobniejszej naprawy. Regularne dbanie o Twój fortepian nie tylko odwdzięczy Ci wspaniałym brzmieniem, ale i przedłuży życie Twojego insrumentu, zapobiegając bardziej skomplikowanym uszkodzeniom. Udzielimy jakościowego zadbania o niego oraz indywidualnego podejścia do Twojego instrumentu.

Renowacja

Stare pianino jest prawdziwą rodzinną relikwią. Ale czas bywa bezwzględny i nadchodzi chwila, kiedy trzeba tchnąć nowe życie w Twój instrument. Chętnie pomożemy Ci w tej chwili i po renowacji będzie niemożliwe odróżnienie tego instrumentu od nowego.

Przewóz

Przewóz fortepianów jest skomplikowanym procesem. Nie tylko dlatego, że jest to bardzo ciężki i duży instrument, ale też z powodu jego kruchości i delikatności. Delikatna lakierowana powierzchnia i skomplikowany mechanizm wewnętrzny potrzebują ostrożnego zachowania. Gwarantujemy, że nasi pracownicy zapewnią najbardziej delikatny przewóz Twojego instrumentu.

Utylizacja

Zdarza się czasem, że pianino jest zbędną rzeczą w domu i zabiera Twoją przestrzeń. W takim razie pomożemy Ciebie łatwo pozbyć się zbędnego instrumentu. Twoje mieszkanie i podłoga będą czyste, a sąsiedzi nie usłyszą hałasu.

Sprzedaż

Jeśli szukasz nowego instrumentu dla siebie lub chcesz sprzedać stary - możesz zwrócić się do nas. Nasi specjaliści zapewniają fachowe porady i pomogą wybrać pianino lub pomyślnie go sprzedać. Zwracając się do nas, możesz kupić sobie nowy fortepian lub wybrać dobry instrument, na którym zagrano już dużo przyjemnej muzyki.

Kliknij i połącz się z nami!


Jesteś gotów do rozpoczęcia swojego kolejnego projektu z nami? Cudownie! Zadzwoń do nas albo wyślij przez pocztę elektroniczną swoje pytanie, a my połączymy się z Tobą jak można szybciej!

​play

​Stop